VIDEO: Jaunie likumsargi gatavojas maršēšanai Policijas dienā

0 komentāri

Gatavojoties Rīgas pašvaldības policijas dienai, 26. septembrim, aptuveni simts jaunie likumsargi šodien piedalījās svinīgā gājiena mēģinājumā Vecrīgā. TV3 Ziņas iemūžināja policistu maršēšanas mēģinājumu galvaspilsētas ieliņās.

Rīgas pašvaldības policijas dibināšanas gadadienā jaunie likumsargi Svētā Jēkaba katedrālē nodos svinīgo zvērestu, atklājot svinīgo pasākumu norisi. Vēlāk notiks ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa, un pēc tās – svinīga sanāksme, kurā tiks runāts par Rīgas pašvaldības policijas darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Rīgas Pašvaldības policija ir Rīgas domes struktūrvienība, kas darbojas Rīgas administratīvajā teritorijā. 1990.gada 26.septembris ir Rīgas Pašvaldības policijas dibināšanas datums, kad Rīgas priekšpilsētās aizsākās pašvaldības (municipālās) policijas vienību formēšanās. Tolaik tas bija spēks, kas nostājās tautas pusē, pretēji padomju režīma milicijas vienībām. No atmodas kustības kārtības sargiem veidojies Rīgas Pašvaldības policijas pamatsastāvs tolaik bija 130 policijas darbinieki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas