VIDEO: Iļģuciema “bojeviks” – dusmīgs šoferis ar āmuru izsit auto stiklu

0 komentāri

Deviņdesmitie gadi jau ir sena pagātne, taču atsevišķās Rīgas vietās autovadītāju attiecības tiek kārtotas šīs dekādes “labākajās tradīcijās”.

Facebook lapā United States Of Imanta, kas dokumentē šā un citu galvaspilsētas mikrorajonu dzīves smalkumus publiskots video ar kādu, iespējams, pavisam nesen notikušu divu autovadītāju konfliktu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Īsajā epizodē redzams, kā viens šoferis pie pagrieziena signalizē otram, lai tas ātrāk izbrauc uz galvenā ceļa, un izsaka viņam piezīmes mātes valodā. Priekšā braucošā automobiļa vadītājam acīmredzot šāda uzstājība netīk, un viņš, izņemot no bagāžnieka āmuru, triec to otras automašīnas priekšējā stiklā.

Foto:

Šobrīd varam tikai minēt, kā beidzās abu karstgalvju strīds, taču pirms video redzams, kā apskādētā spēkrata šoferis, visticamāk, dodas pakaļ vaininiekam.

Skaties video:

А тем временем в соседском Илгуциемсе. )

Posted by United States of Imanta on piektdiena, 2015. gada 27. novembris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas