VIDEO: Igaunijā diviem suņiem konstatē bīstamo barības vada slimību

0 komentāri

“Ar mums kontaktējās kolēģi no Igaunijas veterinārās klīnikas un viņi ir diagnosticējuši barības vada dilatāciju diviem vienā ģimenē dzīvojušiem suņiem, kam ir barota sausā Dogo barība divarpus gadus,” LNT Ziņām pavēstīja bīstamās slimības izpētes grupas vadītāja Ilze Matīse van Houtana.

Latvijas Veterinārārstu biedrības neatkarīgā pētnieku grupa bīstamās suņu slimības izraisītāja noskaidrošanai nosūtījusi uz laboratoriju ASV pirmos suņu audu un cita bioloģiskā materiāla paraugus. Līdz ar to slimības cēloņus šobrīd pēta jau divas neatkarīgas pētnieku grupas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slimības izpētes grupas vadītāja norāda, ka pirmos rezultātus no ASV grupa gaida pēc apmēram divām nedēļām.

Saistībā ar šo konkrēto suņu barību matemātiskus aprēķinus par daudzajām sakritībām veicis arī profesors Andris Ambainis – viena no autoritātēm zinātnes jomā.

Video: Ilze Matīse van Houtana par jaunumiem bīstamās suņu slimības lietā

Plašāk par izpēti saistībā ar bīstamo barības vada dilatāciju suņiem – otrdien LNT raidījumā 900 sekundes!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas