VIDEO: Dāvis devies uz ASV ārstēties

0 komentāri

Agrā otrdienas rītā deviņgadīgais Dāvis, kurš sirgst ar retu, Eiropā neārstējumu slimību, devās uz ASV, kur Filadelfijas bērnu slimnīcā viņš saņems nepieciešamo palīdzību. Tas ir viņa pirmais lidojums ar lidmašīnu, un viņu pavadīt devās arī mūsu kolēģis Kristaps Tālbergs.

Ārstēšanās tiks uzsākta nekavējoties pēc Dāvja ierašanās ASV. Ārstēšanās laiks varētu būt četras – sešas nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dāvja mamma atzina, ka viņu pārsteigusi Latvijas sabiedrības atsaucība, ziedojot nepieciešamos līdzekļus. Viņa pauda pateicību un optimismu.

Dāvja ārstēšanai iedzīvotāji saziedoja vairāk nekā 241 tūkstoti eiro, bet valsts novirzīs 100 tūkstošus eiro. Ziedojumu vākšana tika sākta pēc tam, kad Nacionālais veselības dienests zēnam atteica finansiālu atbalstu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas