VIDEO: Cilvēks ūdeles kostīmā grib iesniegt Saeimā prasību

0 komentāri

Šodien Saeimā biedrības Dzīvnieku brīvība pārstāvji, kurus pavadīja simboliska ūdele, iesniedza vairāk nekā 11 tūkstošus iedzīvotāju parakstu par rūpniecisko zvēraudzētavu likvidēšanu Latvijā. Dzīvnieku draugi cer, ka  portāla Manabalss.lv lielā aktivitāte un internetā pieejamie video, kuros atmaskots piecu Latvijas zvēraudzētavu bizness,  ļaus likumdevējus pārliecināt, ka dzīvnieku nogalināšana greznības vārda nav pieļaujama

Lai arī Simbolisko ūdeli šodien Saeimā neielaida drošības apsvērumu dēļ,  dzīvnieku draugi cerot,  ka diskusijā ar deputātiem, izdosies  viņus pārliecināt, ka kažokzvēri dzīvo antisanitāros apstākļos, bieži ir slimi un novājināt, kā arī krātiņos izmitināti kopā ar mirušiem dzīvniekiem.

”Tas ir tikai laika jautājums, kad sabiedrība un politiskā atmosfēra būs nonākusi atbilstoši tādā stāvoklī kā citās Eiropas valstīs,” tā iepriekš izteicās dzīvnieku tiesību aizsardzības organizācijas Dzīvnieku biedrības pārstāvis Sandris Ādminis, jautāts par to, vai politiķi varētu atbalstīt organizācijas iesniegumu pakāpeniski pārtraukt kažokzvēru audzēšanu Latvijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas