VIDEO: Bērni atsakās no konfektēm, lai ziedotu labdarībai

0 komentāri

Bērni ir gatavi atteikties no kārumiem, ja viņi šādi var palīdzēt kādam citam bērnam. Tā noskaidrojās eksperimentā, kuru organizācija Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija veica vienā no Rīgas sākumskolām. Piedāvājot bērniem izvēlēties starp saldumiem un ziedošanu, izrādījās, ka 8 no 10 bērniem izvēlas ziedot.

”Mēs noskaidrojām, ka ziedot ir cilvēka dabā,” secināts eksperimenta noslēgumā. Saldumu testa gaita un dalībnieku reakcija tika fiksēta video. Šādā veidā organizācija cer atgādināt cilvēkiem par ziedošanas dabiskumu ikdienas situācijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bērni tāpat kā koki neizaug kampaņas ietvaros. Viņiem ir nepieciešamas rūpes un gādība katru dienu. Regulārs ziedojums ir īpašs veids, kā sniegt bērnam dzīvi ģimenē. Pateicoties regulārajiem atbalstītājiem, SOS bērnu ciemati ik dienas var nodrošināt ģimeni, ēdienu un pajumti bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas