VIDEO atskats! Maratonā sestdien piedalījies rekordliels bērnu skaits

0 komentāri

Visas sestdienas garumā 11. novembra krastmalā notikuši Lattelecom Rīgas maratona skrējieni bērniem. Kopumā bērnu distancēs reģistrējušies rekorddaudz jauno skrējēju – 8500 bērnu. Lietusgāze gan atturējusi dažus no starta, bet lielāka daļa skrējēju tomēr šodien paveica savus pirmos startus.

Lattelecom Rīgas maratona Rimi bērnu dienā vispopulārākās bija īsas – 200, 400 un 800 metru – distances.  Tajās sestdien, 14. maijā, piedalījušies vairāk nekā 5900 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz 3,6 kilometru distanci bija reģistrējušies 1600 cilvēku. Lietaino laika apstākļu dēļ uz starta izgāja vien daži simti.

Taču kopumā organizatori ar prieku atzīst, ka bērnu skrējienu pasākumos dalībnieku skaits gadu no gada pieaug, un šogad sasniegts jauns rekords, jo Rimi bērnu dienā kopumā bija reģistrējušies 8,5 tūkstoši jauno skrējēju.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas