Video! Artuss Kaimiņš iztaujā Sīrijas un Irākas bēgļus Muceniekos

12 komentāri

“Vakar deputāti viesojās patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā Mucenieki. Muceniekos mitinās patvēruma meklētāji gan no Sīrijas, gan Irākas un citām zemēm, bet pārsvarā visiem ir iPhone 5S. Reti, kuram nav. Stāsti visdažādākie, protams, katram citādāks, bet, vai patiess, kas to lai zina… Šeit nokļuvuši netīšām, mērķis palikt Latvijā nav nevienam, jo radi dzīvo citās ES valstīs. Daži uzzinājuši, ka tāda Latvija ir, tikai šeit nokļūstot. Nauda advokātiem viņiem ir. Ceļš uz šejieni izmaksājis līdz pat 7000 eiro. Brīdinu! Video ir garš, bet noteikti noskaties, būs interesanti,” tā raksta pats Artuss Kaimiņš.

Video!

12 komentāri

TOP komentāri

 • Likums
  +5

  Likums

  taču ir pārkāpts! Viltotas pases , nelegāla robežas šķēršošana...jebkurš no mūsu līdzpilsoņiem būtu saņēmis attiecīgu sodu. Likuma paredzētajā kārtībā...kāpēc tāda auklēšanās?

  11.09.2015 00:39

 • Didzis Skulme
  +3

  Didzis Skulme

  Kaimiņam,cepuri nost!Parāda lietas,kā ir.

  14.09.2015 08:43

 • lira
  +2

  lira

  Pele! Tu stāvēji vaktē ,kad deputāts naudu zaga,ja to tik strikti apgalvo? Ko paši ievēlējām ,tādus rezultātus arī redzam. Kaimiņš jau nav tas sliktākais,vismaz skaļi "runā",citi klusējot "labos "darbus dara.Vispār esmu par Kaimiņu ,vismaz dzīvību ienes politikā.

  07.11.2015 10:03

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas