VIDEO: Ādažos notiek vērienīgas NATO mācības

0 komentāri

Ādažos sākušās vērienīgo mācību Sudraba Bulta aktīvā fāze, kurā piedalās 2100 karavīru – gan no Latvijas, gan Dānijas, Kanādas un citām NATO valstīm. Šoreiz mācībās iesaistīts arī iespaidīgs skaits zemessargu, kuriem darbs ar ārvalstu militārajiem speciālistiem būs kā iespaidīgs treniņš un iespēja uzlabot zināšanas.

Militārās mācības Ādažu poligonā un tam pieguļošajā apvidū sākās jau 14. septembrī, tomēr no šodienas sāksies aktīvā fāze – tas nozīmē, ka kaujinieki dosies poligonā izpildīt dažādus kaujas uzdevumus, vadoties no iepriekš izveidota scenārija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starptautiskajās mācībās, kurās piedalās Latvijas, ASV, Dānijas, Kanādas, Lielbritānijas un Vācijas armijnieki, uzsvars tiek likts uz savstarpēju sadarbību un izglītošanos.

Skaties foto:

 

Mēs ļoti ceram šeit iegūt jaunas prasmes, sadarbojoties ar karavīriem no citām valstīm. Esam ieradušies šeit ar saviem bruņotajiem transportlīdzekļiem. Kopā ar pašmāju un ārzemju militārajiem profesionāļiem, mācīsies arī 600 zemessargi.

Līdz ar mācību aktīvo fāzi, Ādažu apkārtnes iedzīvotājiem jārēķinās ar īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas