VIDEO! Āboltiņa cenšas nogludināt asumus ar pensionāriem, tomēr seniori ir skeptiski

0 komentāri

Lai gan partija Vienotība solījusi vairāk rūpēties par pensionāriem, pirmdien, 15. februārī, partijas līderi Solvitu Āboltiņu un jauno labklājības ministru Jāni Reiru, kuri bija ieradušies uz Pensionāru federācijas sēdi, – Latvijas seniori sagaidīja skeptiskā noskaņojumā. 

Vienotības līdere Āboltiņa uzrunā izklāstīja valdības kopīgās prioritātes, bet pēc sēdes sacīja, ka viņas vadītā partija centīšoties meklēt risinājumus pensionāru problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Solvita Āboltiņa:

Ir ļoti svarīga, lai kaut cik skarba ir tā kritika pret politiķiem, ir svarīgi, lai politiķi viņus uzklausa, un arī mēģinātu rast konkrētus risinājums.

Sanākušie pensionāri pēc sēdes gan pauda neticību tam, ka Vienotība, kas ilgstoši vadījusi valdību, tagad vairāk rūpēsies par senioriem. “Tas tak ir smieklīgi, kas viņiem liedza 10 gadus to darīt?” tā komentē seniore Rita Bormane.

Foto

Video

VIDEO: Āboltiņa izmēda par mazajām pensijām piketēt sanākušos pensionārus

Vienotības līdere Solvita Āboltiņa pensionāru piketā augusta beigās par pensiju indeksāciju izcēlusies ar visai interesantu uzvedību – pensionāriem kliedzot saukļus, S. Āboltiņa, soļojot garām ceļā uz Saeimas namu, viņiem kliedza pretī.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas