Vidēji 10% fasēto pārtikas produktu svars neatbilst uz iepakojuma norādītajam, saka PTAC

0 komentāri

Latvijas veikalos 10% gadījumu ir konstatētas neatbilstības starp daudzumu, kas norādīts uz fasēto preču marķējuma, un faktisko daudzumu, kas iepakojumā atrodams, saskaņā ar pērn apkopotajiem datiem pauž Patērētāju tiesību un aizsardzības centra (PTAC) pārstāvji.

Šādos gadījumos PTAC var piemērot ražotājam līdz 2900 eiro sodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raidījums Bez Tabu veica nelielu eksperimentu un nosvēra pārtikas produktus. Piemēram, piena Mana saime saskaņā ar iepakojuma vēstīto tilpums ir 900 mililitru. Tilpums norādīts precīzi, apstiprina Bez Tabu. Savukārt uz sviesta paciņas norādīts – 180 gramu, bet pārtikas svari rāda pat par vienu gramu vairāk.
Graudainais biezpiens saskaņā ar iepakojumu sver 180 gramu, taču Bez Tabu eksperimentā sanāk, ka biezpiena masa ir 176 grami.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas