VID uzsāktā “tīrīšana” ieinteresējusi arī Saeimu – tiks vērtēts, kā dienesta vadība apkaro krāpniecību

0 komentāri

Notiekošais Valsts ieņēmumu dienestā, kur izveidots tā dēvētais “melnais saraksts” ar stipri pāri simtam iespējami negodprātīgiem darbiniekiem, ieinteresējis arī Saeimas deputātus. Parlamenta atbildīgajā Budžeta un finanšu komisijā vērtēs, kā dienesta vadība apkaro krāpniecisko darbību VID.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola rīkojusies strauji, liekot dienesta vadītājai Inārai Pētersonei veikt krasas pārmaiņas iespējami īsā laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Melnā saraksta” darbiniekiem līdz 1. maijam jāpārtrauc darbs VID struktūrās un dienesta vadītājai bez vietnieku starpniecības būs jāatbild par Finanšu policijas un arī Muitas darbu.

Taču ir arī daudzi neatbildēti jautājumi – kā pierādīt negodprātīgo darbinieku rīcību; vai viņus varēs atbrīvot no darba ar likumīgu pamatu un kā dienests pārbaudīs, vai nākamie darbinieki ir godprātīgi. Lai uzlabotu VID darbu, iecerētas dažādas izmaiņas likumdošanā, tostarp pārrunāta pienākumu sadale starp dienestu un KNAB.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas