VID turpina pārvākšanos; slēdz apkalpošanas centru Katrīnas ielā

0 komentāri

Šā gada 18. jūlijā darbu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksa klientu apkalpošanas centrā Talejas ielā 1, Rīgā, uzsāks arī Rīgas Ziemeļu klientu apkalpošanas centra darbinieki, kuri līdz šim atradās Rīgā, Katrīnas ielā 5.

Līdz ar to jau no ceturtdienas, 17. jūlija, VID Rīgas Ziemeļu klientu apkalpošanas centra klientu zālē vairs netiek nodrošināta klientu apkalpošana; tā tiek nodrošināta VID jaunajā ēkā Talejas ielā 1, Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nākamais uz VID vienoto ēku Talejas ielā 1, Rīgā pārcelsies Rīgas Latgales priekšpilsētas klientu apkalpošanas centrs, kas šobrīd vēl atrodas Rīgā, Lomonosova ielā 9.

Saskaņā ar pašreiz spēkā esošo pārcelšanās plānu pārējās Rīgā izvietotās VID struktūrvienības uz jauno vienoto adresi Talejas ielā 1, Rīgā tiks pārceltas šādos datumos:

VID klientu apkalpošanas centri:

1) Rīgas Latgales priekšpilsētas klientu apkalpošanas centrs (Lomonosova iela 9) – 22.07 līdz 23.07.
2) Rīgas Pārdaugavas klientu apkalpošanas centrs (Mazā Nometņu iela 39) – 28.07. līdz 29.07.
3) Rīgas rajona klientu apkalpošanas centrs (Skanstes iela 50/54) – 04.08. līdz 04.08.

VID uzsver, ka pēc Pārdaugavas klientu apkalpošanas centra pārcelšanas uz vienoto ēku Talejas ielā 1, Rīgā, turpmāk VID klientu apkalpošanas centra pakalpojumus Pārdaugavā būs iespējams saņemt Eduarda Smiļģa ielā 46. Par precīzu laiku, kad tiks uzsākta klientu apkalpošana minētajās telpās, informācija tiks sniegta vēlāk.

Jau ziņojām, ka pārvākšanās uz jauno, nomaļus esošo Valsts ieņēmumu dienesta ēku Mežaparkā radījusi problēmas ne vien iestādes darbiniekiem, bet arī apmeklētājiem. Šobrīd iedzīvotājiem tuvāk esošie klientu apkalpošanas centri ir pārpildīti, kamēr jauno ēku apmeklē tikai retais. Par spīti tam, Valsts ieņēmumu dienests iedzīvotājiem ērtākos centrus plāno slēgt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas