VID “melnā saraksta” darbiniekiem draud melu detektora pārbaudes

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekus varētu pārbaudīt ar melu detektoru, atzinusi dienesta direktore Ināra Pētersone.

Jau vēstīts, ka pavisam nesen ir izveidots tā dēvētais VID “melnais saraksts”, kurā atrodami vairāk nekā simts darbinieku vārdi, kuru, iespējams, pildot dienesta pienākumus, rīkojušies negodprātīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā uzzināja TV3 ziņas, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē deputāts Imants Parādnieks vaicāja Pētersonei, vai VID neplāno veikt pārbaudes ar poligrāfu, kas ir ierasta prakse, piemēram, ASV valsts iestādēs. Dienesta vadītāja atzina, ka par šo jautājumu jau apspriedusies.

“Ministre mani informēja, ka šādu iespēju apspriedusi, tiekoties ar ASV vēstnieci Latvijā, kura esot solījusi visu nepieciešamo tehnisko palīdzību,” teic Pētersone.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas