VID jātiek galā ar pašu negodprātīgajiem darbiniekiem, norāda Straujuma

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) gadu no gada mērķtiecīgi uzlabo savu darbu, bet jātiek galā ar negodprātīgiem darbiniekiem, uzskata Laimdota Straujuma.

Apmeklējot VID sanāksmi Straujuma apsveica iestādi ar veiksmīgi noslēgto 2015. gadu, kurā dienestam izdevās iekasēt krietni vairāk nodokļu nekā bija plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pēc datiem, arī nodokļu ieņēmumu pieauguma temps ir ātrāks par ekonomikas izaugsmi, kas ir labs rādītājs VID aktīvai darbībai,” sacīja teic Straujuma. Viņa atzinīgi novērtēja to, ka VID mērķtiecīgi strādā, lai sakārtotu ar nodokļu iekasēšanu saistītos jautājumus tajās nozarēs, kur izvairīšanās no nodokļu samaksas ir bijusi visplašākā dažādos pakalpojumu sektoros.

Ministru prezidente pievērsa uzmanību tam, ka šodienas sanāksmē tiks izvirzīti uzdevumi šim gadam, pievēršoties izaugsmes un esošo problēmu risināšanas iespējām. ”Un ir svarīgi, lai lielais VID kolektīvs, kas daudz strādā Latvijas labā, tiktu galā ar tiem darbiniekiem, kas bieži vien met ēnu uz visas institūcijas darbu un godaprātu,” novēlēja L. Straujuma.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas