VID ierēdņiem patīk ekskluzīvas lietas… Čerņecka cepure maksājot vairākus simtus

19 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ierēdņiem patīk ekskluzīvas lietas – viena darbinieka roku rotā dārgs pulkstenis, kamēr otrs izvēlējies, acīmredzot, visai prestiža zīmola galvassegu.

Jau vēstīts par VID ģenerāldirektora vietnieka un nodrošinājuma pārvaldes direktoru Aigaru Undzēnu – viņa roku pagājušās nedēļas preses konferencē rotāja vairākus tūkstošus vērts pulkstenis, kas krietni pārsniedza ierēdņa deklarētos mēneša ienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sociālo tīklu lietotāji ievērojuši, ka nesen LTV raidījumā Aizliegtais paņēmiens parādījies VID vadītājas Ināras Pētersones vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņecskis, kurš kā aksesuāru esot izvēlējies franču zīmola Hermes cepuri. Ja tā ir patiesība, šādas galvassegas Hermes zīmola lapā maksā 270 britu mārciņas, kas ir aptuveni 350 eiro.

Sociālo tīklu lietotāji par Čerņecka modi:

19 komentāri

TOP komentāri

 • jancis
  +5

  jancis

  Ta nav ta pati cepuri.. akstu bars.

  02.02.2016 19:15

 • rekā
  +4

  rekā

  es nezinu vai Hermes vai nē, bet tā cepure, kas galvā tam čalim nav tā pati kas blakus sludinājumā

  02.02.2016 19:13

 • Luijs
  +3

  Luijs

  Domāju ka jāpafilmē viņu apenes vēl. Nedod dies staigā dārgajās....

  03.02.2016 11:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas