VID anulējis alkohola tirdzniecības licenci Kaņepes Kultūras centram

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) anulējis alkohola tirdzniecības licenci populārajam Kaņepes Kultūras centram, liecina centra paziņojums vietnē Facebook. VID alkohola tirdzniecības licenci Kaņepes Kultūras centram atņēmis sākot ar 23.aprīli.

Paziņojumā teikts, ka VID licenci anulējis neskatoties uz to, ka pret Kaņepes Kultūras centru sāktās lietas izskatīšana bija paredzēta novembrī. Kā norādīts paziņojumā, “pagājušā gada laikā Kaņepes Kultūras centra darbinieki divas reizes ir kļūdījušies un pārdevuši alkoholu nepilngadīgām, 17 gadus vecām personām,” lai gan veikta skrupuloza dokumentu pārbaude gan bārā, gan pie ieejas lielākajos pasākumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vienu reizi pircējs bija gara auguma puisis ar bārdu, kurš izskatījās pēc trīsdesmitgadnieka, otrreiz tā bijusi izskatīga meitene, kura acīmredzot savaldzinājusi bārmeni,” teikts ierakstā Facebook.

Kā teikts paziņojumā, nepilngadīgi “aģenti” centru pēdējā mēneša laikā apmeklējuši septiņas reizes, tomēr tā kā centru katru mēnesi apmeklējot no 15 000 līdz 20 000 apmeklētāju, tad “cilvēciskas kļūdas faktors ir vērā ņemams”.

Centrs gan prognozē, ka alkohola tirdzniecības licences anulēšana neaizēnos viņu gaidāmās dzimšanas dienas svinības un Kaņepes Kultūras centra festivāls notiks kā paredzēts, tomēr, iespējams, lai kompensētu pasākuma izmaksas, tiks lūgta “simboliska” ieejas maksa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas