Vētras laikā vakar uz trim automašīnām uzkrituši koki

0 komentāri

Visspēcīgāk vētra svētdienas vakarā un naktī uz pirmdienu skārusi Kurzemes piekrasti. Kopumā svētdienas vakarā bez elektrības palikušas 600-700 mājsaimniecības, bet glābēji saņēmuši septiņus izsaukumus.

Vētra Kurzemes pusē radīja postījumus arī Sadales tīkla elektropārvades līnijās – to radīja lauzti koki un koku zari uz elektrolīnijām. Ap plkst. 18.00 elektrības nebija aptuveni 700 mājsaimniecībām Kuldīgas un Liepājas apkaimē, vēlāk – elektroapgāde tika ietekmēta apmēram 600 cilvēkiem valsts centrālajā daļā. Līdz plkst. 12.00 bojājumi tika novērsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt VUGD saņēma vien septiņus izsaukumus. Parasti vētrās VUGD saņem ap simts izsaukumiem. VUGD bija jāsteidzas palīgā cilvēkiem, uz kuru automašīnām uzkrituši koki.

Video!

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas