Vētra uz laiku bez elektrības atstājusi CSDD Talsu filiāli

0 komentāri

Vētras radīto postījumu dēļ šorīt nestrādāja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Talsu filiāle, liecina CSDD paziņojums mikroblogošanas vietnē Twitter.

CSDD informēja, ka Talsos nestrādā tehniskā apskate – vējš aizpūtis internetu un elektrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr pēc neilga laika CSDD tviterī ziņoja, ka Talsos tehniskās apskates stacija atsākusi darbu un vējš to vairs netraucē.

Saistībā ar stipro vēju, kas no Kurzemes uz Vidzemi šķērso Latviju, šorīt plkst.8 elektroapgāde bija traucēta aptuveni 38 000 saimniecību. Šorīt lielākie elektroapgādes traucējumi ir Limbažu novadā, kur elektroapgāde traucēta 4797 klientiem. Savukārt Saulkrastu novadā elektroapgāde traucēta 2922 klientiem, Kuldīgas novadā – 2757 klientiem, Talsu novadā – 2606 klientiem, Rojas novadā – 2193 klientiem, Salacgrīvas novadā – 2126 klientiem, Jelgavas novadā – 1694 klientiem, Ķekavas novadā – 1484 klientiem, Ropažu novadā – 1358 klientiem, Ventspils novadā – 1216 klientiem, Engures novadā – 1082 klientiem, bet Vecumnieku novadā – 1026 klientiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas