Vēsturiska diena – Latvijā šodien sākas pirmās rezerves karavīru mācības

1 komentārs

Latvijā šodien sākas pirmās rezerves karavīru mācības, kurās tiks atjaunotas viņu prasmes un iemaņas, ziņo raidījums 900 Sekundes.

“Rezervisti jeb tie Latvijas pilsoņi, kuri nekad nav dienējuši Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) vai ir dienējuši tikai obligātajā dienestā – turpiniet mierīgi darīt iesāktos darbus, jo jums šodien jāierodas Ādažu poligonā nebija,” mierina NBS pārstāvis Normunds Stafeckis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt tiek gaidīti rezerves karavīri – tie Latvijas pilsoņi, kuri jau ir dienējuši Bruņotajos spēkos pirms kāda laika un ir atvaļinājušies rezervē.

Kopumā tika izsūtītas 300 pavēstes, taču NBS plāno, ka ieradīsies 150-200 karavīru, kuriem jau tiek izteikta pateicība, ka viņi atsaukušies aicinājumam.

Rezerves karavīru mācības notiks līdz 1. novembrim.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Austrumu kaimiņa dēļ jāsāk-pārāk uzmācīgs, neprognozējams, melīgs un ļauns.

    19.10.2015 10:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas