Vēstnieks: Latviešu paveiktie noziegumi nav problēma Lielbritānijā

0 komentāri

Lai arī ziņas par latviešu imigrantu paveiktiem noziegumiem Lielbritānijā parādās regulāri un piesaista lielu mediju un sabiedrības uzmanību, tās neataino patieso situāciju un ”problēma tā nav”, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

Pēdējā laikā Lielbritānijas sabiedrību satricināja ziņas par pusaudzes Alises Grosas nāvi – šiem notikumiem sekoja līdzi visi Apvienotās Karalistes iedzīvotāji, sacīja Latvijas vēstnieks, uzsverot, ka šie ir atsevišķi gadījumi, kuriem tiek piešķirta sevišķa nozīme. Atgādināsim, ka galvenais aizdomās turamais šajā noziegumā ir latvietis Arnis Zaļkalns.

Šā gada statistikas dati liecina, ka Lielbritānijā aizturēto latviešu skaits ir sarucis par ceturto daļu. Tāpat jau patlaban Latvijas un Lielbritānijas policijas sadarbību var vērtēt kā labu, un ”cerams, ka nākamgad tā būs vēl labāka”, sacīja A. Teikmanis. Viņš skaidroja, ka no nākamā gada Latvijas vēstniecībā Londonā varētu atrasties kāds Latvijas policijas sakaru virsnieks vai Iekšlietu ministrijas pārstāvis.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas