Veselības nozare lēnām “dreifē” no valsts apmaksātas uz privāto sistēmu, domā Kučinskis

0 komentāri

Veselības aprūpe lēnām dreifē no valsts apmaksātas uz privāto veselības sistēmu – pie tāda secinājuma nonācis premjerministrs Māris Kučinskis, kurš šodien piedalījās Latvijas Zemnieku savienības ikgadējā kongresā.

Šis politiskais spēks ietilpst Zaļo un zemnieku savienībā, kas patlaban vada valdību. Lauksaimniecības universitātē Jelgavā bija pulcējušies vairāk nekā 300delegātu. Premjers savā runā pauda redzējumu par vairākām valdības prioritātēm, tostarp veselības aprūpi.

Kongresā tika runāts arī par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, kas notiks nākamā gada vasarā, iezīmējot arī vēlmi saimniekot visā valstī.  Politiķi skaidri norādīja, ka ir jāizmanto situācija, kad Zaļo un zemnieku savienība ir kļuvusi par galveno varas partiju. Tas ļaujot cerēt uz ievērojamu vietu skaitu ne tikai reģionos, bet arī galvaspilsētā, kur ZZS patlaban nav pārstāvēta, un tieši nonākšana Rīgas domē būšot viens no lielākajiem izaicinājumiem.

Brigmanis Zaļo un zemnieku savienību nosauca par šobrīd lielāko un ietekmīgāko politisko organizāciju valstī. Tikmēr citi partijas biedri norādīja, ka mērķu sasniegšanai būs nepieciešams atmest sīkus aizvainojumus un privātās ambīcijas.

Foto:

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas