Veselības aprūpi valsts varētu apmaksāt arī pēc 18 gadiem, pieļauj Belēvičs

0 komentāri

Veselības aprūpes pakalpojumu apmaksāšanu jauniešiem varētu saglabāt arī pēc 18 gadiem – šādu iespēju pieļāvis veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Patlaban veselības aprūpes pakalpojumus valstī saņem iedzīvotāji līdz 18 gadiem. Intervijā LNT rīta raidījumam 900 sekundes ministrs, atbildot uz šo jautājumu, sākotnēji ironizēja ar jautājumu: vai jūs gribat, lai vecums tiek pagarināts līdz 18,5 gadiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr vēlāk ministrs atzina, ka šādu iespēju varētu izvērtēt, taču norādīja, ka kaut kur robežu tomēr ir nepieciešams novilkt.

Belēvičs sprieda, ka, nosakot veselības aprūpes pakalpojumu apmaksu līdz vidējās izglītības iegūšanai, tas varētu nozīmēt, ka pakalpojumi jāapmaksā jauniešiem līdz 20, 21 vai vairāk gadiem.

Video: intervija ar Gunti Belēviču

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas