Veselības aprūpē nauda netiek izmantota efektīvi, atzīst KP vadītāja

0 komentāri

Veselības aprūpē nauda tiek izmantota neefektīvi, tāpēc nepieciešams visas nozares audits un jāizvērtē normatīvais regulējums, kur iestrādāta virkne nejēdzību, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama.

Viņa uzskata, ka, iespējams, finansējums veselības jomai būtu pietiekams, ja tiktu novērstas daudzās pretrunas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kvotas Latvijas veselības sistēmā ir pretrunā ar Satversmi, atzīst tiesībsargs

Kvotas veselības aprūpes sistēmā ir antikonstitucionālas un nenodrošina to veselības aprūpi Latvijas iedzīvotājiem, kādai būtu jābūt gan, ņemot vērā starptautiskas saistības, gan Satversmes tiesībām, šādi jau iepriekš, februāra sākumā, raidījumam 900 sekundes atzina tiesībsargs Juris Jansons.

Tāpat viņš piekrita sabiedrībā izskanējušam apgalvojumam, ka kopumā 20 gadu laikā Latvijas veselības aprūpes sistēma ir ”novesta līdz kliņķim”.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas