Vējonis uzskata, ka valdības darbs bēgļu jautājumā ir neapmierinošs

1 komentārs

Valdības darbs bēgļu uzņemšanas jautājumā ir vērtējams kā neapmierinošs, tā intervijā LNT 900 Sekundēm atzīst Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Līdz šim no valdības izskanējušas runas par 250 bēgļu uzņemšanu, bet pēdējās dienās tiek minēts vēl lielāks skaitlis patvērumu meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču tieši 250 bēgļu ir tas skaits, uz ko rēķinātas uzņemšanas iespējas Latvijā. “Šobrīd valdība nav neko pārrēķinājusi, un mani neapmierina tās darba temps bēgļu jautājumā,” teic Vējonis.

Prezidents norāda, ka Latvija iebilst pret jebkādām obligātām bēgļu kvotām un vēlas piedalīties solidāri uz brīvprātības principa. Tajā pašā laikā viņš pauž uzskatu, ka bēgļu krīze nesagraus Eiropu, taču tai steidzami jāpieņem lēmumi kā atrisināt bēgļu pieplūdumu un stiprināt robežas.

Intervija ar Raimondu Vējoni:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aigars Mahinovs
    0

    Aigars Mahinovs

    Savukārt vācieši skaita naudu un saprot, ka bēgļi laika gaitā samaksā daudz vairāk nodokļos nekā saņem pabalstos un tāpēc uzņem tos atplēstām rokām.

    08.09.2015 14:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas