Vējonis sveic Igaunijas prezidentu un Kupci kāzu dienā

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Latvijas tautas un savā vārdā nosūtījis apsveikumu Igaunijas prezidentam Tomasam Hendrikam Ilvesam un Ievai Kupcei kāzu dienā, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Apsveikuma vēstulē Valsts prezidents novēl, lai Igaunijas prezidenta un viņa izredzētās nākamie dzīves gadi ir piepildīti ar prieku un laimi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Patiesi ceru, ka visa laulības dzīve būs tikpat brīnišķīga kā jūsu kāzu diena. Lai turpmākajos gados jūs pavada laime un harmonija,” raksta Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents, apsveicot Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un Ievu Kupci kāzu dienā, novēl neaizmirstamas svinības, kā arī labklājību un uzplaukumu kaimiņvalstij Igaunijai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas