Vējonis sola zelta laikus jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai

0 komentāri

”Visi, kas solīja atbalstu jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai, tagad Saeimā ir pārstāvēti. Līdz ar to jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai sāksies zelta laiki,” sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.


Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis:

Priekšvēlēšanu laikā jaunsardzes un patriotiskās audzināšanas tēma bija ļoti aktuāla, un daudzas partijas šo tēmu izmantoja priekšvēlēšanu retorikā. Tauta izdarījusi izvēli. Visu to, ko runāja priekšvēlēšanu laikā, tagad būs iespējas ļoti viegli realizēt Saeimā, jo visi, kas solīja atbalstu jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai, Saeimā tagad ir pārstāvēti.

Pirmdien tika prezentēta patriotiska spēle “Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!”. Spēle šoruden notiks deviņās Latvijas pilsētās, un tajā jaunieši varēs iepazīt Brīvības cīņu varoņus un viņu varoņdarbus. Spēles pamatmērķis ir izgaismot varoņus – Lāčplēša ordeņa kavalierus – un šo informāciju piedāvāt jauniešiem saprotamā un saistošā veidā, ne vien kā vārdus, uzvārdus un gadskaitļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, foto no pasākuma:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas