Vējonis saņem tautas sarūpētu dāvanu – Turiesprezident.lv apkopotus laba vēlējumus slimības laikā

0 komentāri

Latvijas tautas veidotu, unikālu dāvanu otrdien, 10. maijā, saņēma Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Interneta projekta turiesprezident.lv autori materializējuši dzīvē tos iedzīvotāju laba vēlējumus R. Vējonim, kas tika ierakstīti internetā prezidenta ilgās slimošanas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk nekā trīs tūkstoš cilvēku elektroniskie ierakstītie uzmundrinājumi un spēka vārdi pārtapa trīs tūkstošos izdrukātu kartīšu. Tas nozīmē, ka prezidentam tagad ir iespēja izlasīt pilnīgi visus viņam adresētos vēlējumus. Tehnoloģiski daudz sarežģītāka ir speciāli prezidentam uzaustā Lielvārdes josta.

Trīs metrus garajā jostā ar speciālu algoritmu ir ieausti šie Vējonim veltītie spēcinošie vārdi. Katrā no jostas rindiņām ir ieausts katrs no trīs tūkstošiem vēlējumu.

Zane Šneidere, projekta turiesprezident.lv iniciatore:
Jostas raksts ir tiešām unikāls, jo to zīmē dizainers un tad attiecīgi, līdz ko pievienojās jauns vēlējums, tad iezīmējās, ka šī ir mana rindiņa. Kā uzraksta vēlējumu, tā rindiņa aizpildās, un tā tika uzausta visa Lielvārdes josta. Plūda straumēm dažādi sirsnīgi, mīļi teksti, kāds rakstīja dzeju, sirsnīgus vārdus, kas dos prezidentam spēku un izturību turpināt savu darbu.

Saņemot dāvanas, prezidents bija pateicības pilns visiem Latvijas iedzīvotājiem, jo slimojot apziņa, ka tik daudzi cilvēku vēl drīzu atveseļošanos ir svarīga.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas