Vējoņa veselības stāvoklis ir atbilstošs veiktajai terapijai, skaidro mediķi

0 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis turpina ārstēties Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas intensīvās terapijas palātā, un viņa stāvoklis ir atbilstošs veiktajai terapijai, informē slimnīcas pārstāvji.

Ārsti atzīmē pozitīvu tendenci analīžu un izmeklējumu rādītājos, kā arī terapijas intensitātes samazināšanā. Atrašanās intensīvās terapijas palātā ļauj ārstiem un māsām nepārtraukti sekot līdzi un monitorēt stāvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pacients aktīvi komunicē ar personālu, veic jau agrīni uzsākto fizioterapiju. Atveseļošanās process gan pēc operācijas, gan pēc saslimšanas kopumā norit pēc plāna. Terapijā ir iesaistīta ārstu komanda, kas ik dienas pārrunā ārstēšanas gaitu un taktiku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas