Veikti jauni mērījumi Salaspils kodolreaktorā

0 komentāri

Salaspils kodolreaktorā veikti jauni radiācijas mērījumi, un ar tiem plašāk pirmdien iepazīstinās Latvijas Universitāte, kam uzdots apsaimniekot šo objektu.

Vienai no Salaspils radioaktīvā ūdens tvertnēm decembra beigās tika konstatēta neliela noplūde, un tās apkārtnē palielinājās tritija līmenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču, par laimi, tas tika laikus atklāts, un pieļaujamais piesārņojuma līmenis nav pārkāpts. Valsts vides dienests līdz šim secinājis, ka radiācijas līmenis Salaspils kodolreaktorā ir normas robežās un neapdraud kodolreaktora darbiniekus un tuvumā esošos iedzīvotājus. Tikmēr valdība janvāra sākumā aiz slēgtām durvīm piešķīrusi papildu 15 tūkstošus eiro neatliekamiem darbiem kodolreaktorā. Taču tik daudz naudas, lai situāciju kodolreaktorā sakārtotu pilnībā, šobrīd nav.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas