Veiko Spolītis apcietinājumā līdzi ņems papīru, zīmuli un grāmatas

0 komentāri

Saeimas deputāts Veiko Spolītis piecas dienas pavadīs cietumā. Parlaments šodien piekrita Spolīša administratīvā aresta izpildei par sēšanos reibumā pie stūres. Deputāts cietumā lasīšot grāmatas un veikšot piezīmes. Turklāt, lai gan pēc biedru spiediena Spolītis formāli apturēja darbu partijā Vienotība, LNT Ziņas noskaidroja, ka viņš tomēr tajā turpina aktīvi darboties.

Atļauju uz piecām dienām arestēt Veiko Spolīti bija jādod Saiemai, jo uz viņu attiecas deputāta imunitāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spolītis vēl neavrēja pateikt, kad sods būs jāizcieš – vietu un laiku viņš var izvēlēties pats. Administratīvā aresta laikā deputāts plāno lasīt un veikt piezīmes.

“Noteikti kādas piezīmes tiks veiktas, un es saprotu to, ka aresta kambarī nav iespējams paņemt līdzi elektroniskās ierīces, tā kā aprobežošos ar papīru, zīmuli un grāmatām,” norādīja Spolītis.

Saistībā ar braukšanu alkohola reibumā Spolītis savu darbību Vienotībā it kā ir apturējis. Tas tomēr izrādījies tikai māņu gājiens, jo vēl šonedēļ Spolītis piedalījās Vienotības Rīgas nodaļas valdes sēdē, kur sprieda par partijas tālāko stratēģiju.

Pats Spolītis pats uzskata, ka tikai formāli nonācis pretrunā ar savu lēmumu apturēt darbību Vienotībā.

”Tas neizslēdz man iespēju piedalīties diskusijā Ziemassvētku gaisotnē par to, kā partija varētu nākotnē attīstīties, vidējā termiņā, kas ietver nākotnes skatu. (..) Šajā gadījumā es tur neredzu pretrunu, tā kā pēc burta, kā jūs sakāt, tur ir pretruna. Bet es šeit nesaskatu dziļas problēmas,” atzīst Spolītis.

Politiskā spēka valdes loceklis Kārlis Šadurskis pirms nedēļas paziņoja, ka Spolītis nedarbosies partijā, jo neesot iedomājams, ka Vienotības biedrs iet atsēdēt cietumā. Kā tas nākas, ka Spolītis faktiski tomēr turpina aktīvu darbu partijā un spriež par tās stratēģiju, Šadurskis šodien kategoriski atteicās komentēt.

Jau ziņots, ka Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija vienbalsīgi lēmusi piekrist administratīva aresta izpildei deputātam Veiko Spolītim (Vienotība), kurš iepriekš pieķerts par braukšanu reibumā. Spolītis ir apturējis savu darbību partijā Vienotība, tomēr deputāta mandātu pagaidām nenoliks.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas