Veikalā pārdod nebraucošu trīsriteni, bet naudu par brāķi atpakaļ nedod

1 komentārs

Veikalā Rīgā Baby Toy City Toy pārdots trīsritenis, kuram pēc 50 metru brauciena nokrīt ritenis. Taču veikala vadība uzskata, ka ritenis nav brāķis un neiemaina nedz pret jaunu, nedz atdod atpakaļ naudu.

Alfrēds devies uz veikalu, lai bērnam iegādātos trīsriteni. Bažas un nelielas aizdomas radījis tas, ka pārdevēja sacījusi – ritenis ir jāpērk iepakojumā, proti, – kastē, un atvērt to pirms iegādes nav iespējams. Alfrēds paraustījis plecus, bet nodomājis, ka tukšām rokām mājās nebrauks un nopircis ar’. Riteni turpat veikalā salicis kopā meistars uzreiz pēc tā iegādes, un Alfrēds devies mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tur trīsriteni uzreiz “testējis” bērns, taču prieki ātri vien beigušies, jo pēc 50 nobrauktiem metriem nokritis ritenis. Alfrēds to mēģinājis pieskrūvēt atpakaļ, taču tas nav izdevies. Vīrietis devās atpakaļ uz veikalu, taču tur viņam likuši rakstīt iesniegumu, ko viņš arī izdarījis.

Par lielu pārsteigumu Alfrēdam, iesniegums tika noraidīts un viņam pavēstīts – viņš ar riteni nepareizi rīkojies, tādēļ tas salūzis. Īsta krāpšana, vai ne?

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Interesants bizness-pērc kastē(kaķi maisā), veikalā meistars (veikala darbinieks tātad) saliek,bet izrādās, vainīgs pircējs.Varbūt šo situāciju vajag publicēt kā ši veikala īpašo reklāmu...

    10.07.2015 10:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas