Veikalā jaunajai māmiņai atsaka samainīt brāķētu preci

0 komentāri

Jaunā māmiņa Ginta veikalā Dolē iegādājusies konservu attaisāmo, kas izrādījās brāķis. Nākamajā dienā viņa devās atpakaļ uz veikalu, taču, tā kā viņai vairs nebija pirkuma čeka, jaunu konservu attaisāmo viņa tā arī nedabūja.

Gintai tiekoties ar raidījuma Bez Tabu komandu, vispirms tiek pārbaudīts, vai konservu attaisāmais patiešām ir brāķis. Konservu bundžai ķeras klāt gan Bez Tabu žurnāliste, gan pati Ginta, gan arī operators. Visi pārliecinās – iegādāts brāķis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar slēpto kameru raidījuma komanda dodas uz veikalu, un šajā reizē viss izdodas – pārdevējas pašas izmēģinājušas konservu attaisāmo secina, ka tas ir brāķis un steidz apmainīt konservu attaisāmo. Kādēļ Gintai šāda iespēja netika sniegta, paliek miglā tīts.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas