VEF Kultūras pili gaida lielas pārmaiņas

0 komentāri

Daudzu māksliniecisko kolektīvu mājvieta VEF Kultūras pils turpmākā pusotra gada laikā piedzīvos pārmaiņas – pirmdien, 2. maijā, būvniekiem tiks nodotas ēkas atslēgas, lai varētu sākties rekonstrukcija.

Darbus plānots pabeigt līdz nākamā gada rudenim, savukārt kopējās izmaksas sasniedz aptuveni 11 miljonus eiro. Plānots, ka vairāk nekā puse jeb seši miljoni eiro tiks piesaistīti no Eiropas Savienības fondiem.

VEF kultūras pils kā kultūras centrs darbību sāka 1960. gadā. Sākotnēji tā bija elektrosakaru aparatūras ražotāja VEF pārziņā, bet pēdējos gados ir Rīgas domes pakļautībā. Patlaban kultūras centra paspārnē darbojas vairāk nekā 50 māksliniecisko kolektīvu un interešu klubu. Lielākajai daļai uz rekonstrukcijas laiku nācās meklēt pagaidu mītnes, un tie izmitināti vairākās pašvaldības ēkās.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas