Vecākus satrauc Stikeez mantiņas, kuras bērniem tā vien griboties “pagaršot”

0 komentāri

Tagad bērniem par jaunu aizraušanos kļuvušas Stikeez rotaļlietas, ko pircējiem veikalā dod līdzi kā dāvanu. Kāda vairāku bērnu vecmāmiņa un mediķe ir satraukusies par spēļmantiņas izskatu, jo tā atgādina spilgtu, krāsainu saldumu, ko mazuļiem, kas ir ziņkārīgi, tā vien gribas pagaršot.

Sieviete norāda, ka pirms kāda laika viņas ģimenē noticis nelāgs gadījums ar Lego konstruktoru – viņas mazbērns aizrijies ar klucīti un tikai, pateicoties tam, ka klāt bijusi arī ome, viņu izdevies pasargāt no lielākas nelaimes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Mediķi norāda, ka bērnu norīti priekšmeti viņu pieredzē ir bijusi visai regulāra parādība un “norīto” priekšmetu veidi ir visdažādākie – sākot no monētām un beidzot pat ar karotēm. Šā iemesla dēļ vecāki ir aicināti uzmanīt savas atvases un pārliecināties, lai viņi nerotaļājas ar savam vecumam neatbilstošām spēļmantiņām.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas