Vecāku bezatbildība! Bērni uz vasaru izlūdzas mājdzīvnieku, bet, sākoties skolai, izmet to uz ielas

4 komentāri

Sācies mācību gads, un atkal jau dzīvnieku patversmēm nākas saskarties ar cilvēku bezatbildību – sākoties vasarai, bērns izlūdzies vecākiem dzīvnieku, visu vasaru nospēlējies, bet, sākoties skolas laikam, ne bērnam, ne vecākiem vairs nav laika, un paņemtie dzīvnieki tiek vienkārši izmesti uz ielas.

Dzīvnieku patversmē Labās mājas šādi stāsti nav retums – šeit darbinieki ar cilvēku nežēlību un dzīvnieku ciešanām saskaras bieži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa norāda, ka šobrīd Latvijas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas, jo iedzīvotāju atbildības sajūta nav tajā augstākajā līmenī. Ja vasarā, kad cilvēki bauda atvaļinājumu, mājdzīvniekus ir viegli paņemt uz vasarnīcu, taču, sākoties rudenim, kad sākas skola un darbs, iepriekš paņemtie dzīvnieki kļūst par apgrūtinājumu.

Skaties video:

4 komentāri

TOP komentāri

 • E
  +2

  E

  Izskatās, ka ar mājdzīvnieku iegādi vajadzētu darīt tā pat kā ar kredītu izsniegšanu - slikta vēsture - nekādu mājdzīvnieku.

  08.09.2015 14:20

 • māte
  +1

  māte

  Vecāki paši jāaudzina!

  08.09.2015 14:02

 • --
  +1

  --

  tas taapeec ,ka VECAAKI NEMAACA TABILDIIBU PAR TO KO PIERADINA ,TAS ATTIECAS ARII UZ CILVEEKIEM ,SKOLAAS JAAMACA PAR TO TAGAD BUUTU ,KAA AGRAAK MAACIJA PAREIZI PAARIET IELU TAA TAGAD ,KO NOZIIMEE PANEMT DZIVNIEKU UZ VASARU UN PEECAK AIZMISRST .....

  08.09.2015 13:00

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas