Vecāki vāc parakstus, lai skolās atceltu mājasdarbu uzdošanu nedēļas nogalēs

0 komentāri

Vairāku bērnu vecāki vāc parakstus, lai skolēniem atceltu mājasdarbu uzdošanu nedēļas nogalēs. Iniciatīvā rosināts atcelt mājasdarbu un jebkādu sagatavošanās darbu veikšanu uz nākamās nedēļas pirmdienu skolēniem no pirmās līdz 12. klasei.

Šāda ideja pamatota ar to, ka brīvais laiks nepieciešams ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem un pedagogiem. Daudzi vecāki uzskata, ka pie esošās izglītības sistēmas skolēni tiek pārāk noslogoti, savukārt pedagogi ar mājas darbiem cenšas panākt stundās neapgūto un stundās nepaspēto bieži vien uzdod uz mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Bērniem ir jāatpūšas, jo viņiem ir tāda slodze, ka visa sestdiena un svētdiena ir jāmācās, sevišķi mazajiem,” uzskata rīdziniece Ilze.

Tomēr vecāku attieksme pret šo ierosinājumu nebūt nav viennozīmīga un daļa vecāku uzskata, ka no mājasdarbiem atteikties nevajadzētu.

Parakstu vākšana par mājasdarbu atcelšanu brīvdienās sākta portālā “Manabalss.lv”. Patlaban gan par to parakstījušies vien pārdesmit cilvēki.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas