Vecāki šokā – Rīgas siltuma objektā darbojas smagā tehnika, blakus rotaļājas bērni

0 komentāri

Juglā, pašvaldības uzņēmuma Rīgas siltums objektā, notiek katra vecāka šausmas. Proti, būvobjektā spēlējas bērni, taču turpat blakus darbojas smagā tehnika. Turklāt neviens no strādniekiem bērniem neko neaizrāda un prom no turienes nedzen.

Šāda aina vērojama Kvēles ielā iepretim 15. namam, kur zālienu kā pārkraušanas laukumu izmanto firma, kura pēc Rīgas siltums pasūtījuma veic Juglas siltumtrases uzlabošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādi ir drošības noteikumi – vai apkārt tomēr nevajadzētu būt žogam?

”Jābūt,” atzīst būvdarbu vadītājs Aleksandrs Buļs. Uz jautājumu, kādēļ žoga tomēr nav, ja reiz būtu jābūt, viņš atbild – ”šodien viss būs ar stingru žogu norobežots”. Drīz vien notikuma vietā ierodas pats SIA Rīgas siltums šefs, un pilnā bardzībā tiek solīts norobežojošo žogu drīzumā uzcelt. Tas arī notiek, pārliecinās raidījums Bez Tabu.

Foto:

Par laimi, šoreiz darba instruktāžas noteikumu neievērošanas dēļ neviens bērns necieta.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas