Vecāki satraucas, ka pēc sporta stundām ārā bērni saslimst

1 komentārs

Laukā vai iekštelpās? Katru reizi sporta skolotājam rudenī, kamēr vēl teorētiski ir gana silts, jāpieņem šāds lēmums, – kur bērniem sportot? Tikmēr daži vecāki ir satraukušies, ka bērni pēc sporta nodarbībām saslimst.

Skolotāji rudenī bērniem piesaka, ka vienmēr jāņem līdzi arī garais sporta tērps, ja nu mainās laikapstākļi. Taču parasti bērni jau laikus tiek brīdināti par to, vai sportos iekšā vai ārā. Tajā pašā laikā daudzi vecāki uzskata, ka nepiemērots apģērbs vai kāda cita vaina – taču bērns pēc sporta stundām rudenī liekas uz slimības gultas vai vismaz saaukstējas.

Vecāku bažas par to, ka pēc sporta stundām bērni saslimst, ārsti gan nesteidz novelt uz sporta stundām. Protams, apģērbs ir nozīmīgs, taču vēl ir virkne dažādu citu faktoru.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • saulesbērns
    0

    saulesbērns

    jo plikāki sporto, jo veselīgāk, nav jāsēž, lai nesalst, nav jātuntuļojas, lai nesvīst.

    26.09.2015 17:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas