Vecāki deva viņam eņģeļa vārdu… Mazulim no Rēzeknes nepieciešama palīdzība

8 komentāri
Vecāki deva viņam eņģeļa vārdu… Mazulim no Rēzeknes nepieciešama palīdzība

“Ārsti jau sen bija pateikuši, ka vēl viena bērna mums nebūs, tāpēc Rafaela dzimšanu uzskatām par īstu Dieva brīnumu. Viņš ir 20 gadus jaunāks nekā viņa māsa. Šā iemesla dēļ arī dēliņam devām eņģeļa vārdu. Viņa dzimšana bija pierādījums tam, ka brīnumi notiek,” stāsta zēna mamma Svetlana. Diemžēl zēnam tika atklāta smaga slimība.

Laime par bērniņu ilga dažus mēnešus, jo drīz pēc piedzimšanas viņam diagnosticēja agrīnu HJ CNS bojājumu, kreisās puses hemisindromu un motorās attīstības aizturi, informē organizācijas Labdaris pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pēc laika mums radās aizdomas, ka ne viss ir tā, kā tam vajadzētu būt. Mūsu mazais eņģelītis nemēģināja velties, griezties vai piecelties no guļus pozīcijas. Nekavējoties devāmies pie ārstiem, meklējām speciālistus, apmeklējām fizioterapijas un masāžas, apmeklējām baseinu. Rezultātus sagaidījām tikai tad, kad mūsu zaķītim jau bija deviņi mēneši – viņš mēģināja velties,” stāsta Svetlana.

Ģimene saņēma neirologa nosūtījumu uz magnētisko rezonansi. “Pēc tās mazulim noteica diagnozi un piešķīra invaliditāti. Mūsu dzīves tajā mirklī sastinga. Tas bija milzīgs trieciens. Kā tas notika? Kāpēc? Uz mūsu jautājumiem par to, kā palīdzēt mazulim, ārsti tikai noplātīja rokas. Vienīgais līdzeklis esot laiks un fiziskās nodarbības… Tomēr laiks strādā pret mums – Rafaelam tāpat vien labāk nepaliek un nepaliks. Tieši otrādi – kļūst sliktāk. Viņš nevar sēdēt, par staigāšanu nemaz nerunājot,” stāsta mamma.

Foto:

Tagad zēns nestaigā, viņam ir ļoti vārga muguriņa, viņš pat nevar apsēsties. Vecāki ir izmēģinājuši visas iespējas palīdzēt puisītim tepat Latvijā. Ir vajadzīga izmeklēšana, ārstēšana un diagnostika ārzemēs – tam nepieciešami pieci tūkstoši eiro, kuru vecākiem nav.

Viņi lūdz sabiedrības atbalstu. Palīdziet notikt vēl vienam brīnumam! Dodiet iespēju mazulim veseļoties un piecelties no guļus pozīcijas!

“Rehabilitācijas vairs nenes gaidītos rezultātus, un viņam ir sācies regress. Mums ir steidzami kaut kas jādara! Esam izsmēluši visas iespējas tepat uz vietas, tāpēc meklējam palīdzību ārpus Latvijas!” saka mamma.

Palīdzēt puisēnam var šeit!

8 komentāri

TOP komentāri

 • Eņģeli,..
  +1

  Eņģeli,..

  Nu kāpēc tā ir jānotiek? Pilnīgi asaras acīs,žēl to bērniņu kuriem šādi ir jācieš.. :(
  Dievs,esi līdzās šim mazajam Eņģelītim :)

  02.02.2016 11:39

 • Natalia Jersova
  0

  Natalia Jersova

  Man bija viss kārtībā

  03.02.2016 18:53

 • Natalia Jersova
  0

  Natalia Jersova

  Man bija viss kārtībā

  03.02.2016 18:52

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas