Vasara nāk! Mediķi aicina uzmanīties no čūskām!

3 komentāri

Veicot pavasara darbus vai atpūšoties dabā, mediķi aicina uzmanīties no čūskām, kuras, iestājoties siltam laikam, sāk līst saulē.

Kā pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, ceturtdienas, 5. maijā, slimnīcā nogādāts šosezon jau otrais cilvēks, kuram bija iekodusi čūska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāda 52 gadus veca sieviete mežmalā netālu no mājām lasīja pienenes, kad tai iekodusi čūska. Sieviete stabilā stāvoklī nogādāta slimnīcā.  Pirmajā čūskas kodiena gadījumā, kas šogad noticis aprīlī, cietušajam bija smaga alerģiska reakcija pēc rāpuļa kodiena.

Līdz ar to mediķi aicina cilvēkus būt vērīgiem un uzmanīgiem, veicot pavasara darbus vai atpūšoties dabā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Pavel
  +1

  Pavel

  Tas tak ir kobra, bl....

  06.05.2016 18:47

 • Hmmm
  +1

  Hmmm

  Es pirmajam uzkapu ar kaju nejausi uz galvas un tad es atri aizmuku jo kads saka snaākt...

  06.05.2016 16:14

 • fck
  0

  fck

  Es pirmo jau nositu! :D

  06.05.2016 15:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas