“Varoņi”, kuri izpostīja Maidana cilvēku izstādi, ir atlīdzinājuši zaudējumus

0 komentāri
“Varoņi”, kuri izpostīja Maidana cilvēku izstādi, ir atlīdzinājuši zaudējumus
Foto: Valsts policija

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā uzrādītas apsūdzības divām personām par vienu no trim gadījumiem, kad šā gada 5. oktobrī Brīvības bulvārī 36, Rīgā, tika bojāta izstādes Maidana cilvēki ekspozīcija.

Saskaņā ar lēmumu par lietas nodošanu tiesai apsūdzētās personas pie kriminālatbildības sauktas pēc Krimināllikuma 231. panta otrās daļas. Tas ir, par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu personu grupā, bojājot mantu, kas izpaužas acīmredzamā necieņā pret sabiedrību un bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot organizāciju darbu, jeb huligānisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto – izstāde Maidana cilvēki

Abas apsūdzētās personas savu vainu tām inkriminētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā atzina. Tāpat šīs personas labprātīgi atlīdzināja izstādes organizatoram nodarīto kaitējumu. Saskaņā ar Kriminālprocesa likumā noteikto prokurors un apsūdzētās personas noslēgušas vienošanos par vainas atzīšanu un sodu.

Krimināllieta nodota Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai, noslēgtās vienošanās apstiprināšanai. Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas