Varētu publiskot apmēram 10 tūkstošus uzturlīdzekļu nemaksātāju vārdu

1 komentārs

Stājoties spēkā jaunajiem grozījumiem, kas paredz internetā publiskot uzturlīdzekļu nemaksātāju vārdus, kopumā varētu tikt publiskoti apmēram 10 tūkstoši cilvēku vārdu, raidījumā 900 sekundes sacīja Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas direktors Edgars Līcītis.

Viņš skaidroja, ka galvenais nosacījums, pēc kura tiks lemts, vai cilvēka vārdu publicēt interneta vietnē uzturlidzekli.lv vai vugf.gov.lv, ir uzturlīdzekļus nesaņēmušās puses iniciatīva. Izņēmums būšot invalīdi, jo šiem cilvēkiem ir objektīvi apstākļi, kādēļ cilvēki var nestrādāt un nespēt samaksāt uzturlīdzekļu naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tos cilvēkus, kas savām atvasēm nav samaksājušas uzturlīdzekļus, varēs aplūkot jebkurš, kuram pieejams internets un dators, norāda E. Līcītis. Mājaslapā tiks publicēts parādnieka vārds un uzvārds, dzimšanas gads, personas koda otrā daļa. Parāda apjoms gan netiks publicēts.

Informācija būs pieejama no nākamā gada 1. jūlija.

1 komentārs

TOP komentāri

  • janis
    0

    janis

    davai davai, presejat to veci - kad tam vispar aptruks motivacija stradat- tad redzes. bet to jau ari jus gaida. man pofig, netaisos vairak gjimeni veidot, dzivoshu viens, tapat shaja valsti tas ir tikai darits par apgrutinajumu. femina un likums jau var vispar dubljos iemidit: lezbojaties un drazhaties ar melnajiem cik uziet. no debesim pec tam noraudzisies, kur jus visi bus. tpu!

    10.12.2014 15:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas