Vardarbības pazīmju ģimenē, kurā nodurta desmit gadus veca meitenīte, nav bijis

0 komentāri

Ģimenē, kurā, iespējams, sievietes civilvīrs nodūris viņas desmit gadus veco meitu, par vardarbības riskiem Saldus bāriņtiesai līdz šim nav bijusi informācija.

Sadurtā sieviete gan savulaik vērsusies sociālajā dienestā. Pēc kaimiņienes teiktā, ģimene iepriekš nav konfliktējusi, visi mājas iedzīvotāji dzīvojuši saticīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka traģēdija, kuras laikā dzīvību zaudēja 10 gadus veca meitenīte un tika sadurta viņas māte, norisinājās dzīvojamā namā pašā Saldus centrā. Aizdomas par šā nozieguma pastrādāšanu šobrīd krīt uz 34 gadus veco sievietes civilvīru.

To, kādu motīvu vadīts vīrietis ķēries pie naža, noskaidros izmeklēšanā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas