Vangažos septiņu gadu laikā pašvaldība nespēj sakārtot puslegālu garāžu darbu

0 komentāri

Vangažu garāžās, kuras apsargā Inčukalna domes deputāts, tagadējais statuss ir šāds – daļa ēku tiek izmantota nelegāli, tomēr dome piever acis. Vai tiešām septiņu gadu laikā pagasts nav varējis sakārtot jautājumu? Nav varējis vai nav gribēts? Jautā un risina raidījums Bez Tabu!

Garāžu kooperatīva priekšsēdētājs un teritorijas apsargs vienā personā Igors Purmalis atzīst, ka viņa apsaimniekotajā teritorijā daļa ēku ir, bet daļa – nav nodotas ekspluatācijā. Ja tas nav izdarīts, būvniecības likums liedz ēkas izmantot, taču realitātē tas notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagadējā raidījumā Bez Tabu esošā informācija un savāktie fakti liecina – tagad tiek gaidīts, kamēr iedzīvotāji visu sakārtos, bet stingras metodes, kas tos paskubinātu, dome neizmantos.

Foto

Garāžu komplekss Inčukalna pārraudzībā nonāk 2009. gadā pēc novadu reformas. Pēc diviem gadiem tajā dibina pašreizējo kooperatīvu, par valdes locekli ievēlot Purmaļa kungu. Par deputātu viņš kļūst 2013. gadā.

Jāpiebilst, – pēc iepriekšējā sižeta raidījums Bez Tabu saņēma atsauksmes, kuras liecina, ka garāžu teritorijā tiekot darīts daudz laba. “Mēs to neapstrīdam un esam tikai un vienīgi priecīgi, ka Latvijā ir vietas, kur tiek saimniekots. Bet varbūt no sākuma ir jāsakārto juridiskā puse, kā tas pienākas pēc likuma. Te nu var apšaubīt, vai tiešām septiņu gadu laikā pagasts nav varējis atrast veidu, kā to izdarīt,” rezumē raidījums Bez Tabu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas