Valsts valodas centrs ķeras klāt Rīgas domei, kas sociālajos tīklos raksta arī krieviski

0 komentāri

Valsts valodas centrs sācis pārbaudi, vai Rīgas dome rīkojas likumīgi, sociālajos tīklos komunicējot ne tikai latviski, bet arī krieviski un angliski.

Valsts valodas centra pārstāvji TV3 Ziņām pastāstīja, ka, reaģējot uz kāda iedzīvotāja sūdzību, ir lūgti Rīgas domes paskaidrojumi par saziņu svešvalodās sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Rīgas mērs Nils Ušakovs atbildi parādā nepaliek. Savā Facebook kontā viņš raksta, ka pārmetumiem nepiekrīt: saziņa ar iedzīvotājiem svešvalodās, viņaprāt, esot korekta un pamatota. Turklāt pārbaudīt vajagot paša Valsts valodas centra rīcības pamatotību.

“Mūsu Valsts valodas centrs atkal izcēlās. Šoreiz viņi pieprasīja manus paskaidrojumus par to, kāpēc Rīgas dome ar rīdziniekiem portālā Facebook sazinās arī krievu valodā.

Nācās atbildēt, ka Latvijas likumi nekādā veidā nereglamentē valsts un sabiedrisko organizāciju komunikāciju ārzemju sociālajos tīklos.

Savukārt Valsts valodas centra vadībai biju spiests lūgt nākamreiz uzmanīgāk izpētīt Latvijas likumus.

Tāpat lūdzu arī Tieslietu ministrijai pārbaudīt Valsts valodas centra darbinieku neprofesionālo rīcību un tās atbilstību Administratīvajam procesam,” tā raksta Ušakovs.

 

Foto

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas