Valsts robežsardze nopirkusi 87 jaunas automašīnas

0 komentāri

Valsts robežsardze iegādājusies 87 jaunas dienesta automašīnas, kuras šodien tiks nodotas robežsardzes teritoriālajām struktūrvienībām.

Tehnikas iegāde izmaksājusi vairāk nekā 2,5 miljonus eiro, un 75% no šīs summas sedz Eiropas Savienības līdzfinansējums. Pārējo summu – gandrīz 700 tūkstošus eiro – samaksājusi valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visos transportlīdzekļos ir arī papildu robežsardzes funkciju veikšanai nepieciešamais aprīkojums.

No gandrīz 90 iegādātajām automašīnām lielākā daļa ir apvidus auto. Tāpat nopirkti vairāk nekā 20 furgoni dienesta suņu pārvadāšanai, vieglās automašīnas, kā arī viens degvielas vedējs.

Līdz šim Robežsardze izmantoja 2007. gadā iegādātus transportlīdzekļus, kas ir morāli un fiziski novecojuši. Šobrīd robežsardze īpašu uz austrumu robežas izjūt grūtības – robeža nav labi marķēta un sakopta, tehnikas trūkuma dēļ nav iespējams pie robežas nokļūt lietainos vai sniegotos laika apstākļos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas