Valsts policiju iesaista kaķa vardarbīgas noslaktēšanas izmeklēšanā

15 komentāri

8. jūnija vakarā Alūksnē, Helēnas ielā, aiz Latvenergo ēkas pie dīķa tika atrasts vardarbīgā nāvē miris kaķa ķermenis. Kaķim bija sasietas ķepas, un tas bija ielikts maisā ar betona kluci. Nežēlīgā notikuma izmeklēšanā iesaistīta Valsts policija.

Pēc liecinieku stāstītā, maiss ar betona kluci iekšā ūdenī esot redzēts jau pirms kādas nedēļas, bet acīmredzot tagad kādam ļoti interesējis, kas maisā iekšā, tāpēc maiss izvilkts laukā ar visu tā saturu. Maisā tika atrastas melnbalta kaķīša mirstīgās atliekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

“Kaķis bija pieaudzis, melns ar baltām ķepām, kaķim ap kaklu bija zilas krāsas siksniņa. Kājas sasietas ar baltas un sarkanas krāsas auduma auklām,” vēsta aculiecinieku ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

“Lūdzu padalāmies ar šo ierakstu, lai ātrāk varētu atrast vainīgās personas. Palīdzēsim Valsts policijai noskaidrot šā vardarbīgā akta vainīgos!” raksta dzīvnieku draugi.

Foto: facebook.com/astesunusas

Foto: facebook.com/astesunusas

15 komentāri

TOP komentāri

 • Arābika
  +7

  Arābika

  Cerams, ka tavi bērni vecumdienās, kad būsi slims ar vecuma demensi neizdomās šādā veidā no tevis atbrīvoties. Kaut gan tas jau nekas traks nav tavā skatījumā, un bērni arī noteikti to uzskatīs par normālu veidu kā atbrīvoties no veca, plānprātīga veča(vecenes), jo tu būsi viņiem iemācījis, ka tas ir normāli...

  18.06.2015 14:59

 • anonīmais
  +6

  anonīmais

  tik liela cietssirdiba pret mūsu draugiem - dzivniekiem
  vai pašam slepkavam nav žel dzivnieka
  trakas lietas bet ko lai dara ka tik mazi sodi ir Latvija

  11.06.2015 15:33

 • Lasītāja
  +3

  Lasītāja

  Agrāk diezgan ilgu laiku bija normāli arī cilvēkus sārtā dedzināt. Un saimniekam jau, manuprāt, būtu jābūt pieaugušam cilvēkam, nevis mazam un nenobriedušam bērnam, kuram nav atbildības sajūtas un izpratne labo/ļauno.

  18.06.2015 14:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas