Valsts policija stāsta, vai saistībā ar 9. maiju Latvijā iebraukuši provokatori

0 komentāri

Valsts policija 9. maijā strādās pēc iepriekš izstrādātajiem plāniem, un šogad netiek prognozēti īpaši sabiedriskās kārtības pārkāpumi. Tāpat Valsts policijas rīcībā nav informācijas, ka tiek perinātas kādas nekārtības, intervijā raidījumam 900 sekundes stāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Tāpat viņš sacīja, ka patlaban policijas rīcībā nav informācijas, ka no Krievijas būtu ieradušies kādi radikāli noskaņoti cilvēki. “Ja tāda informācija parādīsies, ir plāns, kā rīkoties,” sacīja Marķitāns.

Uz jautājumu, ar ko jārēķinās cilvēkiem, kuri pasākumos neplāno piedalīties, Valsts policijas priekšnieks akcentēja, ka Uzvaras parka apkaimē būs ierobežota satiksme un iespējami sastrēgumi. Tādēļ pastāv iespēja izvēlēties alternatīvus maršrutus vai arī rēķināties ar papildu laiku, braucot šajā virzienā.

Foto

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas