Valsts policija aicina vadītājus 1.septembrī būt īpaši piesardzīgiem

0 komentāri
Valsts policija aicina vadītājus 1.septembrī būt īpaši piesardzīgiem
FOTO: LETA

Ņemot vērā, ka, uzsākot jauno mācību gadu, pilsētās atgriezīsies liels skaits bērnu, policija aicina vecākus atgādināt bērniem ceļu satiksmes noteikumus, kā arī aicina autovadītājus šajās dienās būt īpaši piesardzīgiem.

Iesākoties jaunajam mācību gadam, skolēni, kuri pavadījuši brīvdienas laukos, atgriežas pilsētās, un bieži viņiem ir piemirsusies pilsētas intensīvā satiksme un ceļu satiksmes noteikumi, kuri jāievēro uz ielas. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, Valsts policija aicina vecākus jau savlaicīgi saviem bērniem atgādināt ceļu satiksmes noteikumus, kuri jāievēro uz ielas. Ja bērns uz skolu dosies patstāvīgi, aicinām vecākus izstaigāt ceļu uz skolu kopā ar bērnu, vēršot viņa uzmanību uz bīstamākajām vietām un noteikumiem, kas šajās vietās jāievēro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Īpaši piesardzīgiem šajās dienās lūdzam būt arī autovadītājiem. Kā norāda Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis: ”Ikvienam autovadītājam jārēķinās, ka pēc vasaras brīvlaika ielas būs pilnas un bērni apmulsuši no svētku kņadas, tāpēc lūdzam automašīnu vadītājus būt īpaši saprotošiem, uzmanīgiem un rēķināties ar to, ka sastrēgumi atsevišķos rajonos būs neizbēgami. Tāpat vēlamies atgādināt, ka šajās dienās policijas darbiniekus pie skolām redzēsiet īpaši daudz, tādēļ, aicinām vadītājus ievērot noteiktos braukšanas ātruma ierobežojumus.”

Pie skolām izvietotās policijas darbinieku patruļas ne vien sekos, lai šoferīši ievērotu noteikto braukšanas ātrumu un citus ceļu satiksmes noteikumus, bet arī rūpēsies, lai bērni nenonāktu veselībai vai dzīvībai bīstamās situācijās.

Valsts policija šajās dienās aicina autovadītājus ievērot īpašu piesardzību ne vien pie izglītības iestādēm, bet arī visā pilsētā.

Valsts policija vēl visiem drošu un prieka pilnu Zinību dienu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas